تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
  • اخبار و اطلاعیه
  • اخبار حوزوي
  • درباره سامانه
  • ارسال نظر
  • تماس با ما
مركز پژوهش هاي اسلامي صدا و سيما در سال 1393 و بر اساس بازنگري‌هاي انجام‌شده در ساختار سازمان صدا و سيما به اداره كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه تبديل شد.
ترویج سند تحول به عهده آموزش و پرورش است و اگر حوزه وارد شده هدف این نیست که می خواهد در کار آموزش و پرورش دخالت کند.
نشست علمی با ارئه دکتر محمد محمدرضایی و نقد آقایان دکتر محمدهادی مفتح و دکتر عبدالحسین کلانتریدر روز پنجشنبه 10/12/96-ساعت 9 صبح در سالن اندیشه موسسه امام خمینی
حجت الاسلام والمسلمین رفعتی در درس خارج فقه رسانه، پیامد‌های منفی مدگرایی در جامعه را مورد بررسی قرار داد و نقش رسانه در این خصوص را نیز تبیین کرد.
مركز پژوهش هاي اسلامي صدا و سيما در سال 1393 و بر اساس بازنگري‌هاي انجام‌شده در ساختار سازمان صدا و سيما به اداره كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه تبديل شد.
اهمیت «گذشت و کلان‌نگری» در برنامه ریزی های ویژه نیمه شعبان
اگر كسی گله‌ای از مسؤول یا جای دیگر دارد نباید رابطه‌اش را با دین به هم بزند، اگر كسی مشكلی دارد یا با او بدرفتاری شده است، نباید این را معاذ الله به حساب دین بیاورد.
بسیاری از این آسیب های اجتماعی مانند طلاق، اعتیاد، بزهکاری و ...را می توان پیشگیری یا لااقل از رشد آن جلوگیری کرد و این کار مهم باید در اولویت همه دستگاه های استان باشد.
درباره سامانه
شوراي حوزوي از جمله شوراهاي تخصصي شوراي عالي انقلاب فرهنگي است كه با هدف مشاركت فضلاي حوزه هاي علميه در عرصه فرهنگي و سياستگذاري هاي كلان آن و به منظور تقويت هويت ديني طرح ها و مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي تشكيل شده است. به همين منظور سايت شوراي حوزوي طراحي شد تا ضمن معرفي اين شورا وانتشار آخرين اخبار و اطلاعيه هاي مرتبط با فعاليت هاي آن، پژوهشگران و نخبگان حوزوي با عضويت در سامانه و ورود به آن، در يك شبكه پويا و جامع علمي ديدگاه ها و نظرات خود را پيرامون موضوعات مرتبط به اشتراك بگذارند.
ارسال نظر:

 
 
 
 Security code
آدرس دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
 نشاني: تهران، خيابان انقلاب اسلامي، خيابان فلسطين شمالي، شماره 309، كدپستي: 1416933795

تلفن تماس: 5-66468271

address1-(1).gif