تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
نسخه چاپي


آیت‌الله ناصری یزدی:

بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی کشور ریشه فرهنگی دارد


نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی کشور ریشه فرهنگی دارد گفت: تهاجم فرهنگی دشمن یک تهاجم بسیار گسترده و همه جانبه است.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با مسئولان نیروی انتظامی، دادگستری و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یزد با بیان اینکه تهاجم فرهنگی دشمن یک تهاجم بسیار گسترده و همه جانبه است گفت: دشمن تمام تلاش خود را به کار می‌بندد که بتواند زمینه‌ای فراهم کند تا ارزش‌ها و فرهنگ ناب اسلامی ایرانی مردم ما را از بین ببرد و اگر ما از این توطئه دشمن غافل بمانیم قطعا با مشکل مواجه می‌شویم.

امام جمعه یزد با اشاره به مشکلات موجود کشور، افزود: اگر در این شرایط همه با یکدیگر متحد می‌شدیم و برای رفع مشکلات با دغدغه و دلسوزی حرکت می‌کردیم قطعا بسیاری از مشکلات برطرف می‌شد.

وی با تاکید بر اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات اقتصادی کشور ریشه فرهنگی دارد خاطر نشان کرد: همین الان هم باید در کنار توجهی که به مباحث اقتصادی داریم، باید به تقویت فرهنگ جامعه هم توجه کنیم و در راستای تقویت فرهنگ دلسوزی برای کشور و دیگر همنوعان، تقویت فرهنگ کار، تقویت فرهنگ دینی و اسلامی و تقویت فرهنگ زندگی انسان در عرصه‌های مختلف برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم.

رئیس شورای حوزه علمیه یزد در پایان تصریح کرد: اگر فرهنگ کار، تعهد، پایبندی به قانون و موارد مختلف دیگر را به نحو درست تقویت می‌کردیم، قطعا الان شاهد چنین مشکلاتی در عرصه اقتصاد نبودیم.

كد خبر:42466
منبع خبر:خبرگزاری رسمی حوزه
تاريخ خبر:1397/07/24